• ArabicChinese (Simplified)EnglishGermanRussianTurkish
Advanced Search
Your search results

Biz Kimiz

Yalkın Emlak Ajansı 1989 yılında kurulmuştur. Kuzey Kıbrıs’ın önde gelen emlak hizmetleri şirketi olmaktan gurur duyuyoruz. İyi bir takım ilişkisi en iyi sonuçlar için çok önemlidir. Yalkın Emlak Şirketindeki tüm çalışanlar profesyonel ve işlerinin tadını çıkarıyor. Müşterilerimiz, çalışmalarımızın kalitesini ve bizi diğer şirketlerden farklı kılan personelimizin coşku ve profesyonelliğini deneyimlemektedir.
Hizmetimiz samimi, profesyonel, gizli ve etkilidir. Bizim iş satış, satın alma ve kaliteli mülkiyet icar. Biz Kuzey Kıbrıs’ta en kazançlı emlak piyasası içinde faaliyet göstermektedir. Girne’nin tarihi bölgelerinden en yeni moda semtlerine kadar, 20 yıllık tecrübesi ile Yalkın Gayrimenkul, ihtiyaçlarınıza uygun her türlü Villa, Daire, bungalov, sömürge Evi ve araziye sahiptir. Zaten bir arsa sahibi iseniz, hayalinizdeki evi inşa etmenize yardımcı olmak için mimarlar ve inşaatçılar ile size yardımcı olacağız.
Hasan Yalkın ve personeli insanların hayallerinin evlerini bulmalarına yardımcı oluyor. Hiçbir şey göz ardı edilmez. Kuzey Kıbrıs’ın en köklü emlakçılarından biri olarak, bu güzel adada mülk ararken ev alıcılarına ve satıcılarına ihtiyaç duydukları tavsiye ve desteği veriyoruz. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürebiliriz. Arzularınızı potansiyellerimizle eşleştirmeye çalışıyoruz ve genellikle başarılı oluyoruz.
Herkesin farklı ihtiyaçları vardır ve müşterilerimize mümkün olan en iyi hizmeti sunmamızı sağlamaya çalışıyoruz. Bizi ziyaret etmek, bizimle telefonla konuşmak veya web sitelerimize erişmek istiyorsanız, hizmetlerimizi daha kullanılabilir hale getirmenin yeni yollarını buluyoruz. Yıllar içinde müşterilerimiz mevcut en iyi özelliklerinden seçerek ourservices kullanmanın yararları keyif aldık ve birçok şimdi bir tek ajans bazında bizimle çalışmayı tercih.
İtibarımızla gurur duyuyoruz, neden test etmiyoruz?
Size nasıl hizmet edebileceğimizi tartışmak için lütfen bugün bizi arayın veya bir e-posta yazın.

    • BLOG

    • Gelişmiş Arama

    Compare